استفاده توليدكنندگان لباس از شهرت جهاني احمدي نژاد

تي‌شرتهايي با عكس احمدي نژاد به بازار آمد

يك شركت توليدي لباس در آمريكا كه البسه و وسايل شخصي با استفاده از عكس شخصيتهاي خبرساز و مشهور دنيا تهيه مي كند، اخيرا تي شرتها و لوازم جديد كه عكس محمود احمدي نژاد بر آن نقش بسته، روانه بازار كرده است.

به گزارش خبرنگار «فردا» اين شركت كه پيش از اين نيز عكس چهره هاي خبرساز دنيا بر لوازم توليدي آن نقش بسته، انواع تي شرت با قيمتهاي مختلف منقوش به چهره احمدي نژاد توليد كرده كه گرانترين نوع تي شرت آن 20 دلار قيمت دارد.

علاوه بر تي شرت، اين شركت، ليوان، ساعت ديواري، پد موس، كلاه، ساك دستي، اسباب بازي، دكمه لباس، دفترچه يادداشت، تقويم ديواري و چند مدل كارت پستال با استفاده از عكس رئيس جمهوري ايران به بازار عرضه كرده است.

                       49256assssssss.jpg 

چند وقت هم پيش جايی خوانده بودم که کاپشن های معروف به کاپشن احمدی نژاد( از همين کاپشن های بهاره که آقای احمدی نژاد می پوشه) تو ايام حج جزو پرفروش ترين اجناس در مکه معظمه بود. بنده هيچ نظری در اين مورد نمي دم. اما شما لطفا پيام بگذاريد.

يا علی

/ 7 نظر / 11 بازدید
نازنين

سلام.........چه جالب..............کسی می خره

فاطمه

نمی شه که ما نظر بدیم شما ندین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی آقا

سلام محمد جون! ببين! تو رو خدا اول يه تحقيقی بکنيد در مورد اين مطالب بعد بذاريد تو وبلاگهاتون!( به خدا کسايی که ديدند ازتون ميخندنها!) محمد٬ منظورم تو نبوديا! این قضیه این شرکت رو میدونی چیه؟ هر سال خبرسازترین چهره های دنیا رو از عکسشون استفاده میکنه! خیلی از مردم هم میخرن واسه کلکسیونهاشون. این خبرسازترینها در همه عرصه ها هستند٬ به عنوان نمونه: قبلا از عکس بن لادن٬ صدام و ... هم استفاده کردند مسال هم از سیاسیون عکس بوش٬ رایس و چند نفر دیگه هم بود! اما میدونی این شرکت چرا انقدر طرفدار داره؟ کاش متن مجله ای رو که چاپ میکنن رو میخوندی! در مورد احمدی نژاد نوشته بود: خبرساز(...)(اینجا شمارش بود که فکر کنم دهم یا یازدهم بود!) رئیس جمهور جدید ایران که خیلی هم قدرت طلبه! در سال گذشته به هر بهانه سعی در خبرسازی داشت! در بخشی دیگه نوشته: بعضی ها او رو یک قاتل و جانی تمام عیار میخوانند و از او به عنوان هیتلر دوم نام میبرند٬ اما بعضی هم او را فقط یک دیوانه روانی میخوانند!... باور کن هرچی از دهنشون در میاد میگن! در مو

علی آقا

توی اين ليت خيليها هستند! حتی بعضی ها سعی ميکنن که توی اين ليست خودشون رو بچپونند! ( معذرت ميخوام که اينو ميگم اما واسه اصلاعت ميگم!) مثلا يه نفر با شکوندن رکورد بيشترين همجنس بازی و تجاوز به جنس موافق توی اين ليست قرار گرفته بود و يا ....! لابد ميدونی با همون آرمها انواع لباس زير و حتی لباس حيوانات!( متاسفانه يه خبر بد هم در باره اين لباس حيوانات هست که بماند...!) هم به بازار عرضه ميشه! و اين کالاها به هيچ وجه اصلا برای احترام و ... نيست! اينا فقط برای مسخره کردنها و ... هست! حالا در شرايطی که ما داشتيم از فرط عصبانيت اينجا ميترکيديم و ميگفتيم اينا همش توطئه هست و اين بی شرفها ميخوان رئيس جمهور ما رو مسخره کنند و او رو بی ارزش جلوه بدن٬ اونوقت شما مياين با افتخار از اين قضيه تو وبلاگهاتون مينويسين؟! کاش ميتونستی يه سر بری آمريکا وببينی اون فروشگاه توی لس آنجلس٬ چه اجناس چندش آوری توليد کرده! تو رو خدا قبل از تو بوق و کرنا کردن يه مطلب اول خودتون بريد دنبالش...

علی آقا

محمد جون٬ چون خيلی دوستت دارم٬ دارم اين حرفها رو بهت ميگم!برای نمونه: ادمه چند روز بعد از اينکه احمدی نژاد رای آورد٬تيتر يک روزنامه کيهان اختصاص داشت به يه مطلب از يکی از روزنامه های معتبر جهان( اسمش رو يادم نيست)که اونا در مورد پيروزی احمدی نژاد نوشته بودند که خمينی دوباره در ايران ظهور کرد(يه همچين چيزی!)روزنامه کيهان هم برداشته بود اين رو کرده بود تيتر يک و حساب دو سه روز روش مانور داد که احمدی نژاد فرزند خلف خمينی و اين روزنامه ها هم از عظمت احمدی نژاد و حضرت امام نوشتند و...!

علی آقا

اما دوست عزيز٬ وقتی يکی دوتا از وبسايتها لينک اين مطلب رو گذاشتند و بعد چندتا روزنامه هم اين مطلب رو نوشتند٬ مشخص شد که نويسنده روزنامه کيهان٬ انقدر از ديدن اون تيتر ذوق زده شده بود که اصلا به خودش زحمت خوندن مطلب رو نداده بود!اما محمد جون! توی اون مطلب٬ ول حضرت امام رو به عنوان يه جنايتکار و خونخوار بسيار وحشتناک معرفی کرده بود و حساب ايشون رو کوبيده بود با انواع تهمتها و توهينها٬و بعد گفته بود اومدن احمدی نژاد يعنی تکرار همه اون جنايات! خوب آدم اين چيزها رو ميبينه حالش گرفته ميشه محمد جون!خواهشا حواسهاتون رو جمع کنید! باور کنید که ... یا علی مدد...

مهدی

من با علی اقا موافقم.من عکس اين تی شرت هايی برای سگ ها که عکس رييس جمهور روش بود رو ديدم.