خاخام وايس:مردم ايران خيلي مهربان هستند و با يهوديت درگيري ندارند

خبرگزاري فارس:سخنگوي جهاني اتحاديه يهوديان ضد صهيونيست با بيان اين كه يهوديت و صهيونيستم يكي نيستند، گفت:مردم ايران خيلي مهربان هستند و هيچ درگيري با يهوديت ندارند.

A0173736.jpg

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در ادامه كنفرانس خبري خاخام‌هاي ضدصهيونيست در خبرگزاري فارس، خاخام يسراييل داويد وايس سخنگوي جهاني اتحاديه يهوديان ضد صهيونيست با تاكيد بر اينكه ما به ايران آمده‌ايم تا نشان دهيم كه يهوديت و صهيونيسم يكي نيست و تبليغ يكي بودن اين دو يك دروغ است، تصريح كرد: ما صدسال از اين داستان در رنج هستيم.
وي با اشاره به اظهارات محمود احمدي‌نژاد، رئيس جمهور ايران در خصوص محو صهيونيسم گفت: ما از اين اظهارات با انتشار اطلاعيه‌اي حمايت كرديم.
وي خواستار ارتباط بيشتر با مسلمانان به‌خصوص ايرانيان شد و تصريح كرد: اگر با آدرس اينترنتي ما كه www.net areikarto.org است، ارتباط برقرار كنيد؛ خوشحال مي‌شويم.
سخنگوي جهاني اتحاديه يهوديان ضد صهيونيست اضافه كرد: من راجع به ايران صحبت نمي‌كنم، چرا كه كشوري مذهبي است.آمريكا هم بر روي پول‌هاي خود نام خدا را درج كرده و نوشته كه ما به خدا اعتماد مي‌كنيم، اما اسرائيل يك كشور است كه اسمش يهودي است و قبول نمي‌كنند حتي روي پول‌ها نامي از خدا باشد و سرانجام پس از كشمكش‌هاي زياد قبول كردند به‌طور سطحي نامي از خداوند هم بر روي پول آنها باشد.
داويد وايس با تاكيد بر سكولار بودن اسرائيل تصريح كرد: دادگاه‌ها كاملاً مادي است و ربطي به مذهب ندارد و فرامين مذهبي در آن رعايت نمي‌شود و خاخام‌ها كه در دادگاه حضور دارند، تنها يك نمونه از حضور خاخام‌ها هستند.
سخنگوي جهاني اتحاديه يهوديان ضد صهيونيسم با بيان اينكه در دنياي غرب خيلي به ايران حمله مي‌شود كه ايران يهود ستيز است، افزود: اما سفر ما به ايران عكس اين امر را نشان داد و ما فهميديم كه مردم ايران خيلي مهربان هستند و هيچ درگيري با يهوديت ندارند.
داويد وايس تاكيد كرد: از زماني كه به ايران آمديم، غير از خوبي چيزي نديديم. از رهبران ايران هم تشكر مي‌كنيم. ما فهميديم كه مردم ايران و‌آقاي احمدي‌نژاد با صهيونيسم مخالف هستند و كاري با يهوديان ندارند.
وي با بيان اينكه طرفداران يهوديت كه بر ضد صهيونيست حركت مي‌كنند، خيلي زياد هستند،خاطرنشان كرد: در خود اسرائيل اين‌ها حضور دارند و تجمعاتي برگزار مي‌كنند و در صورت بيان مخالفت‌ها مورد ضرب و شتم واقع مي‌شوند.
سخنگوي جهاني اتحاديه يهوديان ضد صهيونيست با بيان اينكه اخبار ما سانسور مي‌شود و صهيونيست‌ها مانع انتشار اخبار ضد صهيونيستي مي‌شوند، تصريح كرد: به دليل موانع شديد صهيونيست‌ها در انتشار اخبار ممكن است شما اخبار كمتري را از ما بشنويد.

/ 1 نظر / 11 بازدید
امين

سلام دوست عزيز. من پيشنهاد می کنم که وبتون رو به گوگل معرفی کنيد کافيه! چون اولا طرفداران موتور جستجوی گوگل ده ها برابر بيشتر از ساير موتور جستجوها حتی ياهو هستند (مثلا در يک ماه اخير ۵۰۰ نفر از سايت گوگل و حدود ۶۰ نفر از ياهو و فقط ۴ نفر از ام اس ان وبلاگ به وبلاگ من سر زده اند). ثانيا با اضافه کردن وبه خود به سايت گوگل به مرور وبتون خود به خود به ساير موتورهای جستجو اضافه ميشه! برای اسنکه وبتون رو به گوگل معرفی کنيد به اين صفحه بريد:www.google.com/intl/fa/add_url.html ضمنا فراموش نکنيد که يه مدت طول ميکشه تا اضافه بشه. شايد حتی يک ماه طول بکشه! شما بايد برای معرفی فقط آدرس وبتون رو و يه سری نکته رو بنويسيد. موفق باشيد!