نشانه هايی از پايان

نشانه هايي از پايان (2)

دوستان نسبت به بنده حقير لطف داشتند. و از مطلب قبلي بنده

تعريف و تمجيد نمودن و يكي از عزيزان گفتن كه دست به قلمتان خيلي خوبه ، عزيزي ديگر گفتن كه خيلي خوب ، روان مي نويسين.

عزيزان به من لطف كردن. بايد بگم كه مطلب پاييني و اكثر مطالب در مورد آخر الزمان را از كتابي به نام پيشگويي ها و آخر الزمان برداشت كرده و با سواد اندك خودم مطالب ناقصي رو به اون اضافه كردم تا مطلب مورد نظر بروز تر جلوه كند. و خوانندگان گرامي استفاده بيشتري ببرند.

دوست ديگري فرمودن كه انجيل متي را از كجا تهيه كردي و گفتن كه انجيل هاي جديد با ترجمه هاي روون تر هم به بازار اومده. خدمت دوست خوبم عرض كنم كه اين آيات انجيل رو نيز از كتاب مورد نظر برداشت كردم.

در هر حال از همه دوستان تشكر صميمانه مي كنم. و اميدوارم بنده رو باز هم مورد لطف خودتون قرار بديد. و ادامه مطلب نشانه هايي از پايان…

2- گسترش خشونت

دنيايي«پر از خشونت»

(پيدايش)

يكي ديگر از شرايطي كه به گفته عيسي(ع) درست در زمان پيش از بازگشتش رواج خواهد داشت، خشونت و حشيانه است:

«همانطور كه در ايام(دوره) نوح بود، در زمان آمدن پسر انسان نيز چنين خواهد بود.»

(انجيل متي)

در دوره نوح،« زمين در برابر خداوند فاسد و پر از خشونت بود.»

(پيدايش) 

روزنامه هاي امروز پر از تيتر هايي از ماجراهاي غم انگيز از خشونت هاي بيرحمانه است. كافي است به صفحه حوادث يكي از روزنامه ها را نيم نگاهي بيندازيد. پر است از جنايات فجيع و خشونت بار.

امروزه ميزان آدم كشي و خود كشي سالانه در آمريكا ، تقريبا به اندازه مجموع كشته شدگان آمريكايي در طول جنگ ويتنام است. تنها در 30 سال گذشته ،خود كشي و قتل، جان بيش از يك ميليون و دويست هزار امريكايي؛ يعني بيش از تمام مرداني را كه در كل جنگ هاي تاريخ آمريكا كشته شده اند، گرفته است. اما اين امريكايي ها با فرهنگ منحط خود خشونت را در مرزهاي خود محبوس نكردند. و با صادر كردن فرهنگ خشونت از طرق مختلف به ويژه ساخت فيلم هاي خشوت بار به گسترش اين فرهنگ در جهان كمك شاياني نمودند!!!

           959-20050721-32.jpg

و امروز هم كه زندانهاي امريكايي و اسرائيلي نماد كامل و به تمام معناي خشونت در جهان هستند.

نام گو انتانامو، ابو غريب و … ياد آور فجيع ترين جناياتي است كه تاريخ به خود ديده است. علاوه بر آن حمايت از گروهك هاي ترورسيتي نظير منافقين و …پرورش گروه هاي تروريستي نظير طالبان و همين گروه جديد تروريستي جند الله!!! در ايران آنهم با نام اسلام و پيروي از دستورات خداوند!!!! نمونه اي بارز از گسترش خشونت در دنياي امروز ماست. و دولت امريكا بي شك مسبب اصلي اين قضيه است.

در پايان لينك فيلمي در رابطه با جنايت هولناك گروه جند الله!!!(

جنايت تاسوكي) دست پرورده امريكاي جنايتكار رو مي گذارم.كه با گفتن الله اكبر!!! كه مشخصه براي رسيدن به اهداف شوم خود و همچنين بهره برداري جهانخواران اين لفظ مقدس رو بكار مي برند و براي افراد با بصيرت مشخصه كه اين الفاظ رو بدون اعتقاد و حتي با اكراه مي گن.

البته شديدا توصيه مي كنم كه دوستاني كه به جنايت هاي فجيع و وحشتناك حساسيت دارند اين فيلم رو نبينند. جدا اين توصيه رو دارم. گذاشتن اين لينك فقط براي درك يبشتر قضيه از جانب عزيزانه.

                              جنايت هولناك و خشونت بار تاسوكی

‹‹ادامه دارد››

/ 22 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتضی شيميايی

سلام.جالب بود.راستی آپديت کردم: بحران امنيت ملی سر هيچی...

مصطفي

سلام و عرض ارادت ....ويك سوال ... چرادردنياي ارتباطات ورسانه ونقش بي بديل آن در جهت دهي افكارعمومي جهان، صداوسيما بعنوان ارگان رسمي رسانه ملي مملكت امام زمان(عج) يك برنامه ، حتي يك برنامه موثرو كارآ درزمينه مهدويت،امام زمان(عج)وشرايط آخرالزماني ظهوروشرايط فعلي جهان دراين خصوص توليد نمي كند. آيا موضوع مهدويت به اندازه يك هزارم سريالهاي 90قسمتي و نشان دادن لودگي ها و چهره هاي بزك كرده مردان و زنان ارزش ندارد؟!نظر شما چيست؟...مويد و برقرار باشيد

طه

محمد جان سلام هزار باره ممنونم از اینکه سر میزنی دو سه تا مطلب هست که باید برایت بگویم و بگویم که حد اقل من اینطور فکر می کنم . اول اینکه بیایم قبل از اینکه به زندان های گوانتانامو و.... هر چند درست و بر حق گیر بدیم بیاییم و ببینیم آیا در مملکت خودمان این موضلات وجود ندارد ؟ نمی گویم در زندان های ما چه کار هایی می کنند چون نمی دانم چون در آنجا نبوده ام اما آیا دکتر صحابی نبود که در زندان های رژیم شاه سال ها دوام آورد اما در زندان های حکومت کنونی چند ماه بیشتر دوام نیاورد و توبه نامه نوشت . این چگونه ممکن است ؟ می خواهم بدانم چه بر سر فرید مدرسی آوردند که پس از آزادی رفتارش تا چند ماه مثل مرده های متحرک بود ؟ می خواهم بدانم امروز رامین جهانبگلو را برای چه گرفته اند ؟ می خواهم بدانم مانا نیستانی عزیز را برای چه هنور حتی بعد از اینکه معلوم شد آن کاریکاتور را از روی عمد نکشیده و تنها یک اتفاق بوده نگه داشته اند ؟ آیا اینها جای پرسش ندارد ؟

طه

دوم اینکه برایم نوشتی روزی خواهد رسید که مردم دنیا در برابر فرهنگ ما سر تسلیم فرو می آورند ؟ منظورت را از فرهنگ نفهمیدم . اگر منظورت فرهنگ دیروز ماست که بر تمام مردم اهل علم ومطالع دنیا همین امروز هم فرهنگ گذشتگانمان پوشیده نیست و در برابر آن سر تسلیم فرو می آورند اما اگر منظورت فرهنگ امروز است می خواستم بدانم کدام فرهنگ را می گویی ؟ فرهنگ هزار رنگ امروز را ؟ مردم دنیا به کدام نقطه اوج این فرهنگ باید سز تسلیم فرو آورند ؟ آیا به نظرت ما جامعه ایده آلی برای الگو برداری مردم جهان هستیم ؟ از چه لحاظ ؟ بی صبرانه منتظر جوابت هستم

طه

سوم چرا ما اینقدر به دنبال نشانه های پایان زمان باید باشیم ؟ این درست که همه منتظر امام عصر هستیم و برای آن روز دعا میکنیم اما اینکه ما بگردیم از هر چیز به دنبال نشانه های پایان زمان باشیم فکر جالبی نیست . اگر فقط یک بار به مطالعه آثار قدما به پردازی خواهی دید که مثلا در هزار سال پیش هم می گفتند اینک آخر الزمان است . بیاییم دست از خواندن کتاب های بی محتوایی همچون مکاشفات یوحنا و پیشگویی های نوسترا داموس برداریم چرا ما اینقدر غرق در پایان زمان شدیم که جامعه امروز را فراموش کردیم . آیا کارهای مهمتری برای ما نیست ؟

طه

الته اینها تنها تفکرات من است . و شاید روزی اگر قانع شدم که اینها اشتباه است از آنه دست بردارم

عباس

بسم الله...خسته نباشيد..از اين که به خاکريز لطف داريد ممنون...يا علی

ژاله

کاش همه مومنين مثل شما بودند و طرز تفکر شما را داشتند. انگار در اين مملکت يک عده فقط ميخواهند خدا را گول بزنند و هيچ اعتقاد خاصی ندارند... من هم بروزم خوشحال ميشم سری بزنيد.

ايرانی

در اينکه آمريکا و يا غرب بخ حاطر منافع خود هر خشونتی را مزتکب می شود شکی نيست. اما آيا اين خشونتها فقط در خارج از مرزهای ايران اتفاق می افتد ؟؟ آيا همه زندانيان سياسی ما وکيل دارند و به صورت عادلانه محاکمه می شوند. آيا در اويين يا خانه های مخفی اطلاعات و ... کسی شکنجه نمی شود؟؟ واقعا شما خبر نداريد ؟

محمد

با سلام خدمت آقا يا خانوم ايرانی: خواهشا منصفانه قضاوت کنيد. زندانهای آمريکا کجا و زندانهای ايران کجا. نمی گويم زندانهای ما ضعف ندارد. اما قابل مقايسه با زندانهای امريکا نيست.