چال اسکندرون ؛ سند تاریخی هولوکاست

در اولین بخشهای جلد بیستم تاریخ برره - چاپ لهستان،با اضافات و تجدید نظر کلی - آمده است که خرزوخان با همدستی بابابزرگ دووبرره در یک شب زمستانی وبا استفاده از تاریکی شب ، در یک اقدام ضدبرره ای اقدام به حفر چاله ای تروریستی در ضلع غربی خانه بابابزرگ جان نثار که بر حسب تصادف نزدیک میدان کره بز هم بوده ، می کنند تا در یک فرصت مناسب 6000 تن از اهالی برره را در آن چاله سربه نیست کنند . - زیر عدد 6000 با ماژیک فسفری خط بکشید تا پی به عمق چند متری فاجعه ببرید.- بر اساس جدیدترین اسناد منتشر شده و حفاریهای باستانی بعمل آمده در اطراف چاله فوق الاشاره، بقایای گردنخود مورد استعمال خرزوخان و بابابزرگ دووبرره نشان می دهد که آنها پس از این کشتار فجیع ، بر سر چاله دسته جمعی اهالی بالابرره و پائین برره گرد هم می آیند و با استفاده از سرنگ مشترک اقدام به مصرف گرد نخود می نمایند.

                                  wb6tdk.jpg
صبح روز بعد و اینبار با استفاده از روز روشن ، خرزوخان و جد پدری دووبرره ،در محل فاجعه حاضر شده و اقدام به تکمیل الباقی جلد بیستم تاریخ برره می کنند تا آنرا هر چه سریعتر بدست آیندگان برسانند. و برای آنکه در تاریخ یاد نیکی از خود بیادگار جعل - بخوانید قرارداد - کرده باشند ،همه کاسه کوزه ها رو سر اسکندر مقدونی بیچاره که بی خبر از همه جا برای گذراندن 2 واحد کار آموزی به روستای همجوار - شرره - آمده بود ، می شکنند... و از این زمان به بعد بود که چاله - بخوانید گور - دستجمعی مجاور منزل جان نثار را چال اسکندرون نامیدند.
نیز در اوایل قرن بیستم که تاریخ نویسان بشدت از زور بیکاری خمیازه می کشیدند ، یه سیبیلوی اتریشی که بد جوری مخالف بیکاری فرهیختگان جامعه خصوصا از نوع مورخش بود ، تصمیم می گیره با همفکری و همکاری یکی که اونم مثل خودش از خالی موندن تاریخ اوایل قرن از صحنه های وسترنی ، حسابی کلافه شده بود ، یه الم شنگه ای راه بندازن که هم مورخها بیکار نمونن و هم بچه های بنی اسرائیل که بعد از اومدن به اینور آب و دبه کردن قول و قرارشون با حضرت موسی ، اینور و اونور دنیا پخش و پلا شده بودن که یه سرزمین بدون ملت پیداکنن ، به یه نون و نوایی برسن.
این شد که آدولف قصه ما با موسیلینی میرن یه ور جوب و فرانسه و انگلیس و ... میرن اونور جوب ! هی فحش میدن ، فحش میستونن تا بالاخره هیتلر قصه ما عصبانی میشه و تصمیم می گیره سگ و گربه های ولگرد لهستان رو بکنه تو گونی و بفرستتشون تو کوره های ادم سوزی - که به همین منظور تو قصه تعبیه شده بود - و در جهت اهداف زیست محیطی اونارو از بین ببره. بعدش از وجدان درد این کشتار تاریخی عطای روسیه و لنینگراد و... رو به لقاش بده و خودشو بکشه.
بعد چند سال، انگلیسی ها که نگو دستشون با سیبیلوی قصه تو یه کاسه بوده و ید طولائی هم تو تفکیک املاک و اصلاح نقشه های قدیمی خاور میانه داشتن بفکر می افتن تا کار نیمه تموم عمو آدولف رو تموم کنن و بچه های اسرائیل رو برگردونن سر خونه زندگیشون!!!. حالا این بچه ها از کنار رود نیل تا سیبری و آلاسکا رو چه جوری و با چه وسیله نقلیه ای طی کردن بماند.
این شد که چشم آبیهای نوع دوست بریتانیائی به پاس خدمات تاریخی خرزوخان - بابابزرگ دووبرره - اهالی نجیب بالابرره و پائین برره - مردم صبور شرره و همچنین تقدیر از دست اندرکاران سریال ، تصمیم می گیرن تا جلد بیستم تاریخ بره رو در یه کشور کاملا بی طرف - الزاما می تواند لهستان نباشد - بازنویسی و تجدید چاپ کنند تا ربط پیدا کردن پرتقال فروش و هولوکاست بر کسی پوشیده نماند.

نتیجه گیری اخلاقی:
استفاده از سرنگ مشترک می تواند عامل بروز جنگ اول و دوم جهانی و ظهور تروریسم باشد.
بخاطر شنیدن چندتا فحش بی تربیتی نباید سگ و گربه رو بجای آدما کرد تو کوره.
برای اثبات وجود هولوکاست همین بس که نام آن چند بار و پی در پی بین پرتقال فروشهای محله ما رد وبدل شده است.

تحقیق و پژوهش:
پیدا کنید پرتقال فروش را...

مطلب با لا رو از يکی از دوستان گرفتم.. ازش تشکر می کنم. آدرسشم اينه:http://www.sarir209.com/

 کاريکاتور کار خودمه. باور کنيد خيلی روش کار کردم خواستم يه چيز به ياد موندنی بشه. سمت چپيه که بابا بزرگ دوبررس و سمت راستيه خرزو خانه که برای اولين باره که خودش رو نشون می ده. اميدوارم خوشتون اومده باشه. با پيامهاتون اين حقير رو خوشحال می کنيد. موفق و پيروز باشيد.

/ 24 نظر / 390 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی آقا

محمد عزيز! از کدوم جهان اسلام حرف ميزنی؟! ما اينجا با مسلمونهای زيادی سر و کار داريم. کلا اکثريت عاشق ايران هستند و حتی از خيلی از حرفهای همين آقای احمدی نژاد هم دفاع ميکنند٬ اما شايد شما چون داخل ايران هستيد نذاشتن اخبار بهتون برسه! ميدونستی خيلی از مسلمونها احمدی نژاد رو در قضيه هتک حرمت از حضرت پيامبر(ص) مقصر ميدونن؟!! بله عزيز من! خيلی از اونها ميگن اين کاريکاتورها جوابی بود به توهينها و حملات احمدی نژاد به هولوکاست و يهوديان! و استناد اين گروه عظيم مسلمونها هم به آيات قرآن هست که خداوند ميفرمايد: مبادا به بتهای اونها توهين کنيد و باعث بشيد که اونها( برای مقابله به مثل) به الله شما توهين کنند! دوست عزيز٬ مسلمونهای زيادی حاضرند حتی اگر جنگ شد بيان و برای ايران جون بدن٬ اما نه به خاطر احمدی نژاد٬ نه به خاطر خاتمی و نه به خاطر کس ديگه٬ اونا عاشق ايران هستند٬ فقط و فقط به خاطر شخصيت بزرگوار حضرت امام خمينی(ره)! و بالطبع از همه مسئولين ايرانی هم دفاع ميکنند....

علی آقا

آقا محمد عزيز! از اينکه يه روزنامه محلی انگليس رو کل صهيونيستها ميدونيد واقعا جای تعجب داره!!! من اگه جای تو بودم اين حرف رو نميزدم! چون دليل عجيب و احمقانه ای بود( محمد جون ببخشيد! دور از جون تو! منظورم اين حرفه بود!) شما بريد مقاله هايی رو که در مورد اين ۲ نفر مينوشتند بخونيد!

علی آقا

همه چيز آماده بود برای اونها٬ تا اينکه مردی از تبار آرياييها و از فرزندان پاک علی (ع) در عرصه بين الملل به عنوان رئيس جمهوری ايران ظهور کرد! جامعه بين الملل همه حواسش رو به او داد. اون مرد حرفهای جديدی ميزد٬ حرف از گفتگو٬ از محبت و عشق٬ از برادری بين اديان٬ از اينکه اسلام دين برادری و محبته! اون مرد از ترور حرف نميزد٬ از خشونت چيزی نميگفت! هميشه با ظاهری آراسته و چهره ای خندان در انظار عمومی ظاهر ميشد! با مخالفينش هم با رويی گشاده حرف ميزد٬ و... همين بود که همه نقشه های اونايی رو که خودشون رو آماده نابود کردن اسلام کرده بودند از بين برد! جواب مردم رو بايد چی ميدادند؟ اونا به همه گفته بودند که اسلام دين خشونته و همه مسلمونها بی فرهنگ و تروريست هستند! حالا ديگه مردم جهان خاتمی رو ديده بودند! نميتونستند باور کنن که همه مسلمونا تروريست باشن! اينا حرفهای يه تروريست نبود! کشورهايی که خواب بودن٬ کم کم بيدار شدن...

علی آقا

آقا محمد عزيز! نميدونم حافظه ها ضعيف شده يا غرض و منظوری در ميونه! برادر عزيز٬ دنيا شاهد بود که با عملکرد گروههايی نظير القاعده و ظاهر شدن پایین ترین سطح از جامعه مسلمانان( يعنی ترکهای ترکيه و بعضی اعراب بی فرهنگ) در دید مردم اروپا و جهان غرب٬ دنيای اسلام يک دنيای کاملا منفور و بی فرهنگ ناميده ميشد. آمريکا و ديگر همپيمانان اروپاييشون از اين فرصت استفاده کامل رو ميبردند و کاملا آماده بودند که اين قوم بی فرهنگ و تروريست رو از صفحه روزگار محو کنند!

علی آقا

محمد عزيز٬ مسلمونها همه بال در آورده بودند٬ دوباره احترام به اسلام برگشته بود. خاتمی تو ديد همه احترام داشت ( اما غلط يا درست با تبليغات وحشتناک غربيها احمدی نژاد يه چهره منفور بين غربيهاست) حالا فکر ميکنی٬ اگه ميومدن و ميگفتن ميخوايم اين آدمی رو که اين همه متفکر و اشخاص مهم در مقالات و سخنرانيهاشون ازش با احترام ياد ميکنند رو ترور کنيم٬ مردم نميگفتن چرا؟!! ( باور کنيد اينا هم انقدر احمق نيستن که خودشون رو مقابل مردمشون قرار بدن!) اما متاسفانه اينا به دروغ ( و با استفاده از بعضی صحبتهای احمدی نژاد!) او رو يه جنايتکار معرفی کردند! محمد عزيز٬ داشتم ميگفتم که مسلمونها خوشحال بودند٬ و اوناييش که اهل فکر و سياست و عشق! بودند٬ ميگفتند: روح الله عزيز برگشته! اينبار هم با يک درک صحيح ديگر از موقعيت جهانی... اون روز نياز به نشان دادن قدرت اسلام بود٬ و اينبار وقت نشان دادن رحمت آن... يا علی مدد...

علی آقا

محمد عزيزم٬ از بعد اون روز ديدها عوض شده بود نسبت به مسلمونها و ايرانيها٬ خيليها تو خيابون بهشون احترام ميذاشتن٬ ديگه هرجا که يه ايرونی يا يه مسلمون ميرفت( جاهای غير دولتی) همه بهش احترام ميذاشتن و ديگه هيچکس از همون اول اونا رو نميتونست تروريست و بی فرهنگ خطاب کنه!

سربازی که افتخارش سربازیست

سلام خوب سمت برره رو میشناسی ها ... lHآموزشی رو هم گذروندیم عچیب.... در ضمن به علی اقا بگو سرباز جدید بد جور خمار ی اینو می کشه با هم یه بحث اساسی بابت مکتب خاتمییسم ایشون راه بندازیم اما نه به تندی منوچهر خان ... با اجازه..

مجيدزاده

سلام - ممنون كه به من سر زدي - مطالبت مق=ثل هميشه جالبه - يا علي

علي آقا

سلام محمد جون! ببين جواب کامنتهای قبليت هم مونده که به موقع ميدم!! هر کس يه نظری داره محمد! شايد منظورشون رو درست بيان نکردن! بيخيال داداش.. يا علی مدد...

محمد تقی قربان نيا

سلام جواد جان اميدوارم که حالت خوب باشه وبلاگت خيلی عاليه من هر وقت ميام اينترنت به وبلاگت سر ميزنم برام ايميل بفرست بای