پیروزی های چشمگیر شیعیان یمن

یکی از نشانه های ظهور آقا امام زمان(عج) قیام شیعیان یمن می باشد که  در احادیث ائمه ما به آن اشاره شده است . در احادیث آمده استکه فردی با نام حسین (حسن) یمانی  که شیعه می باشد از یمن خروج کرده و بر صنعا تسلط می یابد و سپس به سوی مکه رفته و به لشگر امام زمان(عج) می پیوندد.

به خبر توجه بفرمایید:

سومين جنگ دولت يمن عليه شيعيان اين كشور، در ميان سكوت رسانه‌هاي جهان و بايكوت كامل خبري اين جنگ، وارد چهارمين ماه خود شد.
 
بنا بر آخرین گزارش ها از پايگاه اخبار شيعيان، به‌رغم گذشت سه ماه از آغاز اين جنگ، نه‌تنها خبري از پايان آن نيست بلكه وسعت آن بيشتر شده و تمام مناطق پانزده‌گانه استان صعده را فراگرفته شدت و وسعت آن از دو جنگ قبلي بيشتر شده است.

درگيري‌هاي شديد در حومه شهر صعده به‌ويژه در مناطق "طلح"، "الصيفي" و "مزروع" ادامه دارد. روزانه بين 30 تا 70 كشته و مجروح از نيروهاي ارتش، از خطوط مقدم درگيري در مناطق "ساقين"، "طلح"، "ضحيان" و "بني‌معاذ" به بيمارستان "السلام" در صعده منتقل مي‌شوند كه اعزام بسياري از آنها به بيمارستان نظامي صنعا، به‌وسيله بالگرد انجام مي‌شود.

از سوي ديگر، خبر حمله خمپاره‌اي شيعيان به قصر "الجمهوري" در حومه شهر صعده كه از سوي پايگاه خبري "الإشتراكي‌.نت" منتشر شده بود، از سوي منابع خبري نشريه‌هاي "الوسط" و روزنامه رسمي "الأيام" تأييد شد. قصر "الجمهوري" صعده كه مقر فرماندهي و اتاق عمليات جنگ است به‌تازگي به مدت دو ساعت به دست شيعيان تصرف شده بود.
كارشناسان معتقدند كه اين خبر نشان مي‌دهد نيروهاي شيعه پيرو "حوثي" به مراكز مهم دولتي و نظامي شهر صعده دسترسي دارند.

شمار بسيار زيادي از نيروهاي ارتش طي ساعات اخير در منطقه "ضحيان" كشته شده‌اند كه در ميان كشته‌شدگان، سه فرمانده ارتش به چشم مي‌خورد. ضحيان، طي روزهاي اخير بارها با آتش توپخانه، تانك‌ها و بالگردها به‌شدت گلوله‌باران شده است.
در نقطه مرزي "علب" با عربستان‌سعودي در منطقه "باقم" واقع در شمال استان صعده نيز چتربازان ارتش يمن فرود آمدند اما 64 تن از آنان در درگيري‌هاي سنگين با نيروهاي الحوثي، كشته و مجروح شدند.
برای دیدن ادامه متن اینجا کلیک بفرمایید

/ 0 نظر / 22 بازدید