با سلام خدمت همه هموطنان عزيزم. متاسفانه فكر ميكنم تا هفتم-هشتم فروردين به علت مسافرت نمی توانم مطالب را به روز كنم. انشاء الله اين ايام بر همه مبارك باشد و به همه خوش بگذرد. راستی در حديث از معصوم داريم كه ظهور  آقا امام زمان(عج) در نوروز خواهد بود اميدواريم خداوند ما را ياری كند تا خود را برای ظهور واقعا آماده سازيم. به اميد ديدار علی يارتان

/ 7 نظر / 8 بازدید
مرتضي شيميايي

سلام.نقاشی قشنگی در مورد هولوکاست کشيدی.جالب و مختصر.آپديت کرديم يا علی.

LIVES//ژيلا//ELVIS

سلام - سال نو بر شما مبارک و ايام به کام - ممنونم که به من سر زده بوديد و ممنون که نظر خودتون رو گفتيد.راستش آدرس وبلاگتون رو اشتباه نوشته بوديد و من نتونستم وبلاگتون رو پيدا کنم.تا اينکه امروز به طور اتفاقی در وبلاگ يکی از دوستان به کامنت شما بر خوردم.اگر خيلی مايليد جواب سوالتون رو بدونيد به وبلاگ من مراجعه کنيد اونجا جوابتون به طور مختصر و مفيد داده شده!!

antibasij

تو ديگه چه دل خوشی داری بابا..

pouya

نميدونم, اگرهم قلب تپنده يا چيزی شبيه به اونه. به هر حال هنوز اونقد مهم نشده برای من البته که بخوام چيزی در موردش بنويسم..اونم که ديدی اسمشو اوردم ..دنبال اسم کسی بودم که مهم باشه اما عقل نداشته باشه. در هر صورت خوش باش با رئيس جمهورت.من که مظلوم نيستم..

anti basij

خوب ..وبلاگ من فيلتر شد.. حالا می تونی دست افشان و پای کوبان تا بيت آقا بری و يه گيلاس عرق بيد مشک به سلامتی هم بزنيد.اون ذوالقدر ولد زنا هم ميتونه به جمعتون اضافه شه.

محمد

پاسخ نگارنده به anti basij: عرض كنم كه به شما ظلمي نشده بلكه قانون پرشين بلاگ در مورد شما اجرا شده و همين كه مورد تعقيب قضايي قرار نگرفته ايد قابل توجه است.

نمد

كارت حرف نداره دست منم بگير