نشانه هايی از پايان

نشانه هايي از پايان (3)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

3- فراواني زمين لرزه

 

«و در جاهاي متعدد زمين لرزه خواهد بود.»انجيل متی 

 

سالنماي جهاني به ما مي گويد كه بين سالهاي 1000 تا 1800 ميلادي، تنها 21 زمين لرزه عمده وجود داشت. اما بين سالهاي 1800 تا 1900 ميلادي، تعداد آن 18 واقعه بود. بين سالهاي 1900 تا 1950، 33 زمين لرزه بزرگ به وقوع پيوست؛ تقريبا به اندازه آنچه در طي 1850 سال گذشته رخ داده است!

بين سالهاي 1950 تا 1991 ، 93 زمين لرزه بزرگ اتفاق افتاد تقريبا 3 برابر تعداد آن در نيم قرن گذشته ، و 3/1 ميليون نفر از مردم را در سراسر جهان ،  به كام مرگ فرستاد. بسياري از دانشمندان هشدار مي دهند كه ما در حال حاضر به دوره اي از بلاياي زمين لرزه اي وارد مي شويم. اما به نظر شما بين افزايش زمين لرزه با گسترش گناه بين انسانها رابطه اي وجود ندارد؟!! در اين مدت كه تعداد زمين لرزه ها افزايش چشمگيري داشته است؛ چه فرهنگي بر دنيا حاكم و رو به گسترش بوده است. و اين براي ما چه پيامي مي تواند داشته باشد؟!! جز اينكه اين فرهنگ كنوني مسلط بر دنيا(فرهنگ آمريكايي) كه مبتني بر پيروي از نفس اماره  است ، مسبب اصلي افزايش تعداد زلزله است؟

 

«ادامه دارد» 

/ 28 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شرفی

سلام . اينم آدرس برای آپلود عکس http://my.opera.com

محمد

به نظر من نمی تونه چنين دليلی داشته باشه. اين زلزله ها بيشترين خسارت رو به کشورهای جهان سوم می زنه و تهديدی برای ابر قدرت ها نيست.

ابوذر

سلام به نظر من که طبيعيه

محمد

سلام دوست عزیز 1-مقایسه من بین بوش واحمدی نژاد بخاطر اینه که هردو در کشورشان به عنوان افراد متدین شناخته شده اند و هر دو داعیه حاکمیت بر جهان را دارند.مطمئن باشید اگر احمدی نژاد هم قدرت آمریکائی داشت کم از او دست به رفتارهای جنایتکارانه نمی زد. 2-اینکه من پول نفت را سر سفره مردم می آورم یا مردم باید بالارفتن قیمت نفت را حس کنند فرقی ندارد.چون وقتی عملی درکار نباشد طبیعتا هر دوشعار غلط از آب در می آید. 3-نیت آقای خوش چهره هم خیر است.فقط نمی دانم چرا اصلاح طلبان انتقاد می کنند و مغرض نامیده می شوند.

محمد

6-کدام باند و گروه معاند؟ مگر کسی هم از دولت قبل مانده که مخالفت کند؟ مگر نه اینکه همه کارشناسان سیاسی حضور احمدی نژاد را تغییر انقلاب خواندند؟ این استاد احمدی نژاد که کل مملکت را زیرورو کرد. علی آقای خامنه ای که علنا قربان صدقه دولت خدمتگزار می رود. حداد جان هم که قربانش شوم کم برای دولت نوشابه باز نمی کند. شورای نگهبان و خبرگان و هرچی نهاد که توی ایران داره فعالیت می کنه هم که همشون همسو با دولت حرکت می کنند. هرچی مسئول هم مونده بود که به لطف استقرار دولت جدید با مهرورزی تمام بیکار شدند. البته می دانم از نگاه شما برادران عزیز همگی آن قبلی ها کافر و بی دین و آمریکایی و جاسوس بودند و این جدیدی ها سربازان امام زمان.

محمد

4-دوست عزیز! نگو که عرفات از حق فلسطینی ها می گذشت.اینها افاضات یک مشت آدم بی دغدغه است که بیرون گود می نشینند و دستور می دهند.این حرفها را نباید باور کرد.مگر همین الان حماس با آمریکا مذاکره نمی کند؟ هرچیز را باید با شرایط زمانی آن مقایسه کرد.عرفات بهترین خدمت ممکن را در آن زمان برای فلسطینیان کرد. 5-من هنوز موندم این رضایت مردم از وضعیت معیشتی کجا دیده می شود؟ لابد چشم بصیرت می خواهد. گوشت و مرغ و شکر و لبنیات و میوه و ... چیزی مانده که گران نشده باشد؟

محمد

7-من نمی گویم که نان وپنیر خوردن بد است. همانطور که شما فرمودید فقرا با این حرکت دکتر احمدی نژاد احساس افسردگی نمی کنند.من خودم احمدی نژاد را بخاطر همین خسیسه اش می ستایم.یعنی در عین حال که شخصیت حقوقی اش را اصلا قبول ندارم شخصیت حقیقی اش را تا حد زیادی قبول دارم.ولی معتقدم ضررهایی که دولت جدید به افتصاد کشور زده بااین نان وپنیر خوردن ها جبران نمی شود. 8-خودباختگی در برابر بیگانگان هم از آن حرف هاییست که همیشه برادران ولایی در برابر اپوزیسیون می زنند.متاسفانه به جای اینکه حکومت فکری برای اصلاحش کند انگشت اتهامش را نشانه می گیرد به سوی منتقدینش. عزیز من! مطمئن باش ما هم یک وجب از خاکمان را با دنیا عوض نمی کنیم. من هم که از احمدی نژاد انتقاد می کنم دلیل نمی شود همیشه مخالف او باشم. مطمئن باش در بحث های بین المللی وضعیت فرق می کند. من الان انتقاداتی از حکومت می کنم و شما دفاع می کنی. در جایی دیگر بارها پیش آمده که من در برابر انتقادات از همین حکومت دفاع کرده ام.چون شدیدا از بی منطقی بیزارم.

محمد

-فرمودید در کشور ما هم بدترین ناسزاها علیه رئیس جمهور وجود دارد.کاش به موانع پیش روی خاتمی هم می اندیشیدی. آنوقت می فهمیدی این آقای احمدی نژاد در چه شرایط ایده آلی کار می کند. ذکر نکته ای هم در این باب ضروری است. اینکه برای دولت خاتمی هر نه روز یک بحران درست می کردند ولی دولت احمدی نژاد بزنم به تخته خودش در بحران آفرینی برای خودش استاد است. تمام بحران های دولت نهم ناشی از سخنان ریاست محترم جمهور و همکاران شریف ایشان است. 10-بحث ما در مورد ولایت جالب است و البته بعید است به نتیجه خاصی برسیم.چون در اصول شدیدا با هم اختلاف داریم. بنده اصلا پست ولایت را قبول ندارم و آنرا توهین به مردم و مخالف دموکراسی می دانم ولی شما معتقدی ولایت باید مصون باشد.

محمد

-اول اینکه بگویید خلاف کرباسچی چه بود؟البته این نکته را هم در نظر بگیرید که در نظام ما زندانی شدن دلیل نمی خواهد و طبیعتا پاسخی وجود ندارد. در مورد خلاف آقای احمدی نژاد که بله شما درست می گویید. کار روز نامه های مغرض است. راستی کدام روزنامه؟مگر پروفسور صفارهرندی جواز انتشار روزنامه به غیرخودی هم می دهد؟ 12-دوست عزیز! آخه دلیلی داره که ضد انقلاب و معاند و منافق در دهه شصت کشته شوند و من حرفی بزنم؟ منظور من آن اشخاص بی گناهی بودند که چیزی از سیاست نمی دانستند و در جریان اعدام ضدانقلابی ها بدون تشکیل دادگاه کشته شدند.در این دهه خون بسیاری از بیگناهان ریخته شد.خیلی ساده و بدون دلیل.

محمد

-13کشته های جمهوری اسلامی را هم حساب کردم.چیز زیادی نمی شود. اصلا بر فرض که بشود.مگر مهم است.فدای سر ولایت.مهم این است که زنگ خطری برای آقایان به صدا در نیاید.مهم این است که منتقدان نظام خاموش شوند. وگرنه عمر تلف شده اعدامی ها و زندانی های سیاسی بی گناه که ارزشی ندارد. 14-کمی صبر می کنیم. هم من و هم شما. تا ببینید آیا واقعا باندهای قدرت از حضور آقای احمدی نژاد متضرر شدند یا همه ملت ایران؟ اثبات این امر نه بامن است و نه با حضرتعالی. فقط زمان همه چیز را مشخص می کند. 15-رای غیر قانونی بسیجی ها و تخریب شدید چهره هاشمی هم که اظهرمن الشمس است.کسانی که باید بدانند می دانند و عده ای هم که نمی خواهند بدانند طبیعتا از همه چیز بی اطلاع هستند. این sms ها هم که جملگی از برکت افاضات و حرکات خود آقای احمدی نژاد است. غیر از تمسخر چهره ایشان و آقای هاشمی که هر دو زننده و نابخشودنی است.