نشانه هايی از پايان - آفتاب پشت ابر

   نشانه هايی از پايان   

نشانه هايي از پايان (2)

دوستان نسبت به بنده حقير لطف داشتند. و از مطلب قبلي بنده تعريف و تمجيد نمودن و يكي از عزيزان گفتن كه دست به قلمتان خيلي خوبه ، عزيزي ديگر گفتن كه خيلي خوب ، روان مي نويسين.

عزيزان به من لطف كردن. بايد بگم كه مطلب پاييني و اكثر مطالب در مورد آخر الزمان را از كتابي به نام پيشگويي ها و آخر الزمان برداشت كرده و با سواد اندك خودم مطالب ناقصي رو به اون اضافه كردم تا مطلب مورد نظر بروز تر جلوه كند. و خوانندگان گرامي استفاده بيشتري ببرند.

دوست ديگري فرمودن كه انجيل متي را از كجا تهيه كردي و گفتن كه انجيل هاي جديد با ترجمه هاي روون تر هم به بازار اومده. خدمت دوست خوبم عرض كنم كه اين آيات انجيل رو نيز از كتاب مورد نظر برداشت كردم.

در هر حال از همه دوستان تشكر صميمانه مي كنم. و اميدوارم بنده رو باز هم مورد لطف خودتون قرار بديد. و ادامه مطلب نشانه هايي از پايان

2- گسترش خشونت

دنيايي«پر از خشونت» (پيدايش)

يكي ديگر از شرايطي كه به گفته عيسي(ع) درست در زمان پيش از بازگشتش رواج خواهد داشت، خشونت و حشيانه است:

«همانطور كه در ايام(دوره) نوح بود، در زمان آمدن پسر انسان نيز چنين خواهد بود.» (انجيل متي)

در دوره نوح،« زمين در برابر خداوند فاسد و پر از خشونت بود.»(پيدايش) 

روزنامه هاي امروز پر از تيتر هايي از ماجراهاي غم انگيز از خشونت هاي بيرحمانه است. كافي است به صفحه حوادث يكي از روزنامه ها را نيم نگاهي بيندازيد. پر است از جنايات فجيع و خشونت بار. امروزه ميزان آدم كشي و خود كشي سالانه در آمريكا ، تقريبا به اندازه مجموع كشته شدگان آمريكايي در طول جنگ ويتنام است. تنها در 30 سال گذشته ،خود كشي و قتل، جان بيش از يك ميليون و دويست هزار امريكايي؛ يعني بيش از تمام مرداني را كه در كل جنگ هاي تاريخ آمريكا كشته شده اند، گرفته است. اما اين امريكايي ها با فرهنگ منحط خود خشونت را در مرزهاي خود محبوس نكردند. و با صادر كردن فرهنگ خشونت از طرق مختلف به ويژه ساخت فيلم هاي خشوت بار به گسترش اين فرهنگ در جهان كمك شاياني نمودند!!!

           

و امروز هم كه زندانهاي امريكايي و اسرائيلي نماد كامل و به تمام معناي خشونت در جهان هستند. نام گو انتانامو، ابو غريب و ياد آور فجيع ترين جناياتي است كه تاريخ به خود ديده است. علاوه بر آن حمايت از گروهك هاي ترورسيتي نظير منافقين و پرورش گروه هاي تروريستي نظير طالبان و همين گروه جديد تروريستي جند الله!!! در ايران آنهم با نام اسلام و پيروي از دستورات خداوند!!!! نمونه اي بارز از گسترش خشونت در دنياي امروز ماست. و دولت امريكا بي شك مسبب اصلي اين قضيه است.

در پايان لينك فيلمي در رابطه با جنايت هولناك گروه جند الله!!!(جنايت تاسوكي) دست پرورده امريكاي جنايتكار رو مي گذارم.كه با گفتن الله اكبر!!! كه مشخصه براي رسيدن به اهداف شوم خود و همچنين بهره برداري جهانخواران اين لفظ مقدس رو بكار مي برند و براي افراد با بصيرت مشخصه كه اين الفاظ رو بدون اعتقاد و حتي با اكراه مي گن.

البته شديدا توصيه مي كنم كه دوستاني كه به جنايت هاي فجيع و وحشتناك حساسيت دارند اين فيلم رو نبينند. جدا اين توصيه رو دارم. گذاشتن اين لينك فقط براي درك يبشتر قضيه از جانب عزيزانه.

                              جنايت هولناك و خشونت بار تاسوكی

‹‹ادامه دارد››

لینک نوشته