آفتاب پشت ابر

   آدرس جدید ما   

برای دیدن مطالب جدید لطفا به  آدرس زیرمراجعه نمایید.

آفتاب پشت ابر

http://afta.persianblog.ir/ 

لینک نوشته
   نشانه هايی از پايان   

نشانه هایی از پایان(5)

افزایش مسافرتها

«بسیاری به جلو و عقب خواهند دوید.»

حوالی 534 پیش از میلاد مسیح، خداوند به پیامبرش دانیال گفت:« در آخر الزمان ، بسیاری به جلو وعقب خواهند دوید و دانش زیاد خواهد شد». عبارت «بسیاری به جلو وعقب می دوند»، به لحاظ لغوی یعنی«به سرعت در اطراف در تکاپو هستند» یا به قول لیوینگ بایبل :«مسافرتها افزایش خواهد یافت.» در نظر بگیرید وسایل حمل و نقل مردم ، هزاران سال بود که تغییر اساسی نکرده بود ، با این نگرش اهمیت این پیشگویی آشکار می شود. امروزه می توانند ظرف 24 ساعت دور دنیا را طی کنند. فضا پیما قادر است در 80 دقیقه کره زمین را دور بزند!

تعداد مردمی که امروزه اقدام به سفر می کنند، بی سابقه است به گفته متخصصان اقتصادی، مسافرت و گردشگری ، امروزه «بزرگترین و پر انرژی ترین صنعت در دنیاست

برای خواندن بقیه نشانه ها به آرشیو مراجعه نمایید.

لینک نوشته
   خییيلي خطرناااکهه بوووش!   

سال 84 بودکه جناب دکتراحمدی نژاد رئیس جمهورماشدبعد دکترگفت که

همه باید توصیه های عدالتی! رو جدی بگیرند ما هم گفتیم رو تخم

چشامون جناب آقای دکتر عدالتی!!!

اما حرف گوش کردن ما که خیلی مهم نیست ،باید مسئولین مملکتی توصیه های ایمنی رو جدی بگیرند.

خلاصه...بعد دکتر گیردادبه هلوکاست ما هم گفتیم  حَ...لّ...ه!!!(آرشیو وبلاگ)

بنده خدادکترکه حرف غیرایمنی ای که نزد ،گفت اگرلوله کشی هلوکاست درسته چرافلسطینی ها باید پول گاز رو بدن .  اگریک وجب اونورتره، پس اصلا چرا اسرائیل بایدمسوول اداره گاز باشه؟!!

عربهاهم که خیلی وقت پیش کنتور ترکوندن ، برای همین بدون حساب پشت سر هم براشون قبض گازبراشون می آد.

جناب دکتر احمدی نژاد یه نامه برای بوش فرستاد توی نامه گفت : که جهان خیلی نا امن شده بوش!(شما بخونید حسن) عراق و افغانستان و ... داغون شد بوش! تو که مسیحی هستی بوش! آدم باش بوش! مردم رودوست داشته باش بوش! ازعراق برو بیرون بوش! تو که خیلی باهوشی بوش !خیییلیی خطرناااکه بووش! کوفی عنان هم گفت:   آآآره بووش !  بوش هم گفت:به روی تخم چشام آقای دکتر عدالتی!! 

  بوش پدر:

گفتندچراداری میخندی گفت گفتی باهوش یادبچگی های بوش افتادم().

بوش پدر : حالاشام بمون عدالتی! عروسم فسنجون درست کرده!!

دکتراحمدی نژاد: نه خیلی ممنون بایدبرم به چند نفر دیگه هم نامه بفرستم!!

ما میگیم انرژی هسته ای حق مسلم وطن!

بوش میگه :  خیییلی خطرناکه حسن!

ما می گیم که کارمون صلح آمیزه ؛ مسائل ایمنی رو رعایت کردیم حتی از بست استاندارد استفاده کردیم چون آقای دکتر احمدی نژاد جعبه ابزارش رو آورده! فاصله یک وجب رو هم رعایت کردیم!  بوش می گه: ییهوتراکتور ما می خوره به انرژی هسته ای شما! اونوقت همه مون میریم رو هوا!!

 

ادامه دارد

 

  

لینک نوشته
   پیروزی های چشمگیر شیعیان یمن   

یکی از نشانه های ظهور آقا امام زمان(عج) قیام شیعیان یمن می باشد که  در احادیث ائمه ما به آن اشاره شده است . در احادیث آمده استکه فردی با نام حسین (حسن) یمانی  که شیعه می باشد از یمن خروج کرده و بر صنعا تسلط می یابد و سپس به سوی مکه رفته و به لشگر امام زمان(عج) می پیوندد.

به خبر توجه بفرمایید:

سومين جنگ دولت يمن عليه شيعيان اين كشور، در ميان سكوت رسانه‌هاي جهان و بايكوت كامل خبري اين جنگ، وارد چهارمين ماه خود شد.
 
بنا بر آخرین گزارش ها از پايگاه اخبار شيعيان، به‌رغم گذشت سه ماه از آغاز اين جنگ، نه‌تنها خبري از پايان آن نيست بلكه وسعت آن بيشتر شده و تمام مناطق پانزده‌گانه استان صعده را فراگرفته شدت و وسعت آن از دو جنگ قبلي بيشتر شده است.

درگيري‌هاي شديد در حومه شهر صعده به‌ويژه در مناطق "طلح"، "الصيفي" و "مزروع" ادامه دارد. روزانه بين 30 تا 70 كشته و مجروح از نيروهاي ارتش، از خطوط مقدم درگيري در مناطق "ساقين"، "طلح"، "ضحيان" و "بني‌معاذ" به بيمارستان "السلام" در صعده منتقل مي‌شوند كه اعزام بسياري از آنها به بيمارستان نظامي صنعا، به‌وسيله بالگرد انجام مي‌شود.

از سوي ديگر، خبر حمله خمپاره‌اي شيعيان به قصر "الجمهوري" در حومه شهر صعده كه از سوي پايگاه خبري "الإشتراكي‌.نت" منتشر شده بود، از سوي منابع خبري نشريه‌هاي "الوسط" و روزنامه رسمي "الأيام" تأييد شد. قصر "الجمهوري" صعده كه مقر فرماندهي و اتاق عمليات جنگ است به‌تازگي به مدت دو ساعت به دست شيعيان تصرف شده بود.
كارشناسان معتقدند كه اين خبر نشان مي‌دهد نيروهاي شيعه پيرو "حوثي" به مراكز مهم دولتي و نظامي شهر صعده دسترسي دارند.

شمار بسيار زيادي از نيروهاي ارتش طي ساعات اخير در منطقه "ضحيان" كشته شده‌اند كه در ميان كشته‌شدگان، سه فرمانده ارتش به چشم مي‌خورد. ضحيان، طي روزهاي اخير بارها با آتش توپخانه، تانك‌ها و بالگردها به‌شدت گلوله‌باران شده است.
در نقطه مرزي "علب" با عربستان‌سعودي در منطقه "باقم" واقع در شمال استان صعده نيز چتربازان ارتش يمن فرود آمدند اما 64 تن از آنان در درگيري‌هاي سنگين با نيروهاي الحوثي، كشته و مجروح شدند.
برای دیدن ادامه متن اینجا کلیک بفرمایید

لینک نوشته