آفتاب پشت ابر

   غيبت ممنوع   

اين دفعه حقير دو تا كليپ زيبا براتون ميزارم كه كار خودمه. كه اگه مشتری داشته باشه. چند تا ديگه هم هست. اولی در مورد غيبته كه خيلی جالب و در عين حال مختصره. دومی در مورد چاپلوسی و رفيق بده. اينم جالبه. 

ضمنا اگه کلیپ ها رو نمی بينيد. لطفا از رفرش استفاده کنيد(کنترل+ اف پنج) 

نظر يادتون نره

يا علی      

                     

لینک نوشته
   جام جهانی فوتبال فرصتی مغتنم برای...   

حتما چند روز پيش از تلیوزيون جريان قتل و عام يك خانواده فلسطيني رو توسط صهيونيستها و تصاوير دلخراش فرياد و ناله هاي هدي دختر بچه فلسطيني كه مظلومانه خود را بر خاك افكند رو ديديد. واقعيتي رو كه حقير متوجه اون شدم اينه كه صهيونيستها با استفاده از رخداد هاي مهمي كه در دنيا اتفاق مي افته و حواس مردم دنيا به اونها جلب مي شه. جنايات خودشون رو با بي باكي بيشتري انجام مي دهند. و حتي ما كه در كشور اسلامي زندگي مي كنيم از اين قاعده مستثني نيستيم و در اين مواقع توجهمون نسبت به مظلوميت هاي مسلمانان كم مي شه. اين كاريكاتور رو رسم كردم تا بگم درسته كه جام جهاني خيلي جذابه و من هم عاشق فوتبال هستم اما اون فلسطيني مظلوم كه به خون خودش مي غلته مگه فوتبال دوست نداره. بله اون هم فوتبال  رو دوست داره اون هم دوست داره بازي ها رو كامل به صورت زنده ببينه. در آسايش و امنيت. اما.

 

چي بگم از اين صهيونيست ها قاتل و آمريكاي جنايتكار

لینک نوشته
   يک نظر سنجی بسيار بسيارمهم   

 

با سلام به همه شما عزيزان ايام فاطميه رو  تسليت عرض مي كنم.

 

لطفا به نتايج اين نظر سنجي توجه كنيد.

 نظر سنجی مربوط به همين وبلاگه(سمت راست وبلاگ و پايين). 

 

 
كاريكاتورها }
 
نظر شما در مورد كاريكاتور هاي اين وبلاگ چيست؟
بسيار عالي و حرفه اي است. ( 3رای، 7%)
عالي و حرفه اي است. ( 2رای، 4%)
خيلي خوب و نسبتا حرفه اي است. ( 2رای، 4%)
خوب و كمي حرفه اي است. ( 4رای، 9%)
متوسط است. ( 3رای، 7%)
ضعيف و مبتديانه است. ( 3رای، 7%)
بسيار ضعيف و كاملا مبتديانه . ( 13رای، 30%)
اصلا ارزش نظر دادن نداره. ( 12رای، 28%)


عنوان نظرسنجی: كاريكاتورها
تاريخ شروع نظرسنجی: 1385/1/31
مجموع نظرات: 42

 

 

 

آخه اين انصافه كاريكاتور هاي به اين توپي بكشم اونوقت اين نتيجش باشه. اصلا از شما انتظار نداشتم.

آخه تحمل من هم حدي داره. ديگه صبرم تموم شد. بهتون هشدار مي دم اگه تا 5 روز ديگه گزينه بسيار عالي و عالي از بقيه بيشتر نشن. ديگه خودم و شما  رو از كاريكاتور هاي فوق العادم(شما بخونيد در پيت) محروم مي كنم. يادتون باشه ها. از من گفتن بود . بعد نياين بگين تورو خدا  تو رو خدا....

راستي به اين وبلاگ سر بزنيد http://teammelli.parsiblog.com اسمش وبلاگ تيم ملي ايرانه. يه كاريكاتور توش هست  لطفا نظر بدين البته اينجا نظر بدين. مي پرسين چرا؟!! خوب معلومه كار خودمه. ضمنا بعد از ديدن كاريكاتور تا 3 مي شمرم اگه نياين اينجا و گزينه بسيار عالي  رو انتخاب نكنين...

 تا چهار مي شمرم.

با تشكر ويژه از همه شما.

يا علي   

لینک نوشته
   نشانه هايی از پايان   

نشانه هايي از پايان(4)

 

براي جلوگيري از يكنواختي روند وبلاگ تصميم گرفتم كه اين مطلب نشانه هايي از پايان رو فعلا رها كنم. البته پس از اين مطلب پاييني . و فهرست كل نشانه ها رو ميارم. و پس از توضيح يكي از اونها فعلا اين مبحث رو تمومش مي كنم.

 

1-افزايش جنگ ها

 2- گسترش خشونت

 3-فراواني زمين لرزه

 4-گسترش خشك سالي

 5- شيوع بيماري هاي مهلك

  6-ابلاغ مژده انجيل

  7-افزايش مسافرتها   

 8-ظهور ضد مسيح

 9-پيدايش نشانه جانور

 10-ظهور ثانوي(مسيح)

 11- فزوني دانش

 

كه توضيح آخري رو براتون مي نويسم.

 

« دانش زياد خواهد شد» دانيال نبی

 

  افزايش مسافرتها در سالهاي اخير ، تقريبا خارج از تصور ماست! واژه« بار سنگين اطلاعات»  براي نسل ما وضع شده است. هم اكنون روزانه، معادل بيش از 300 ميليون صفحه اطلاعات، به شبكه اينترنت فرستاده مي شود. هم اكنون هشتاد در صد از كل دانشمندان، در قيد حيات هستند و در هر دقيقه، 2000 صفحه به علوم بشر اضافه مي كنند. حدودا نيمي از دانش پزشكي ، هر 10 سال يك بار منسوخ شده از دور خارج مي شود.

فناوري رايانه، انفجار دانشي را كه در زير بار ان قرار داريم ترسيم مي كند. در سال 1948 ، ترانزيستور يا واحد ساختماني اصلي رايانه ها ، در آزمايشگاه هاي بل ابداع شد. در سال 2000، هر تراشه پردازشگر ، شامل يك ميليارد ترانزيستور  بود. 

لینک نوشته
   نشانه هايی از پايان   

نشانه هايي از پايان (3)

 

3- فراواني زمين لرزه

 

«و در جاهاي متعدد زمين لرزه خواهد بود.» انجيل متی 

 

سالنماي جهاني به ما مي گويد كه بين سالهاي 1000 تا 1800 ميلادي، تنها 21 زمين لرزه عمده وجود داشت. اما بين سالهاي 1800 تا 1900 ميلادي، تعداد آن 18 واقعه بود. بين سالهاي 1900 تا 1950، 33 زمين لرزه بزرگ به وقوع پيوست؛ تقريبا به اندازه آنچه در طي 1850 سال گذشته رخ داده است!

بين سالهاي 1950 تا 1991 ، 93 زمين لرزه بزرگ اتفاق افتاد تقريبا 3 برابر تعداد آن در نيم قرن گذشته ، و 3/1 ميليون نفر از مردم را در سراسر جهان ،  به كام مرگ فرستاد. بسياري از دانشمندان هشدار مي دهند كه ما در حال حاضر به دوره اي از بلاياي زمين لرزه اي وارد مي شويم. اما به نظر شما بين افزايش زمين لرزه با گسترش گناه بين انسانها رابطه اي وجود ندارد؟!! در اين مدت كه تعداد زمين لرزه ها افزايش چشمگيري داشته است؛ چه فرهنگي بر دنيا حاكم و رو به گسترش بوده است. و اين براي ما چه پيامي مي تواند داشته باشد؟!! جز اينكه اين فرهنگ كنوني مسلط بر دنيا(فرهنگ آمريكايي) كه مبتني بر پيروي از نفس اماره  است ، مسبب اصلي افزايش تعداد زلزله است؟

 

«ادامه دارد» 

لینک نوشته
   بدون شرح   

                      

                                کار حقيره نظر بدين ممنون می شم. يا علی

لینک نوشته
   نشانه هايی از پايان   

نشانه هايي از پايان (2)

دوستان نسبت به بنده حقير لطف داشتند. و از مطلب قبلي بنده تعريف و تمجيد نمودن و يكي از عزيزان گفتن كه دست به قلمتان خيلي خوبه ، عزيزي ديگر گفتن كه خيلي خوب ، روان مي نويسين.

عزيزان به من لطف كردن. بايد بگم كه مطلب پاييني و اكثر مطالب در مورد آخر الزمان را از كتابي به نام پيشگويي ها و آخر الزمان برداشت كرده و با سواد اندك خودم مطالب ناقصي رو به اون اضافه كردم تا مطلب مورد نظر بروز تر جلوه كند. و خوانندگان گرامي استفاده بيشتري ببرند.

دوست ديگري فرمودن كه انجيل متي را از كجا تهيه كردي و گفتن كه انجيل هاي جديد با ترجمه هاي روون تر هم به بازار اومده. خدمت دوست خوبم عرض كنم كه اين آيات انجيل رو نيز از كتاب مورد نظر برداشت كردم.

در هر حال از همه دوستان تشكر صميمانه مي كنم. و اميدوارم بنده رو باز هم مورد لطف خودتون قرار بديد. و ادامه مطلب نشانه هايي از پايان

2- گسترش خشونت

دنيايي«پر از خشونت» (پيدايش)

يكي ديگر از شرايطي كه به گفته عيسي(ع) درست در زمان پيش از بازگشتش رواج خواهد داشت، خشونت و حشيانه است:

«همانطور كه در ايام(دوره) نوح بود، در زمان آمدن پسر انسان نيز چنين خواهد بود.» (انجيل متي)

در دوره نوح،« زمين در برابر خداوند فاسد و پر از خشونت بود.»(پيدايش) 

روزنامه هاي امروز پر از تيتر هايي از ماجراهاي غم انگيز از خشونت هاي بيرحمانه است. كافي است به صفحه حوادث يكي از روزنامه ها را نيم نگاهي بيندازيد. پر است از جنايات فجيع و خشونت بار. امروزه ميزان آدم كشي و خود كشي سالانه در آمريكا ، تقريبا به اندازه مجموع كشته شدگان آمريكايي در طول جنگ ويتنام است. تنها در 30 سال گذشته ،خود كشي و قتل، جان بيش از يك ميليون و دويست هزار امريكايي؛ يعني بيش از تمام مرداني را كه در كل جنگ هاي تاريخ آمريكا كشته شده اند، گرفته است. اما اين امريكايي ها با فرهنگ منحط خود خشونت را در مرزهاي خود محبوس نكردند. و با صادر كردن فرهنگ خشونت از طرق مختلف به ويژه ساخت فيلم هاي خشوت بار به گسترش اين فرهنگ در جهان كمك شاياني نمودند!!!

           

و امروز هم كه زندانهاي امريكايي و اسرائيلي نماد كامل و به تمام معناي خشونت در جهان هستند. نام گو انتانامو، ابو غريب و ياد آور فجيع ترين جناياتي است كه تاريخ به خود ديده است. علاوه بر آن حمايت از گروهك هاي ترورسيتي نظير منافقين و پرورش گروه هاي تروريستي نظير طالبان و همين گروه جديد تروريستي جند الله!!! در ايران آنهم با نام اسلام و پيروي از دستورات خداوند!!!! نمونه اي بارز از گسترش خشونت در دنياي امروز ماست. و دولت امريكا بي شك مسبب اصلي اين قضيه است.

در پايان لينك فيلمي در رابطه با جنايت هولناك گروه جند الله!!!(جنايت تاسوكي) دست پرورده امريكاي جنايتكار رو مي گذارم.كه با گفتن الله اكبر!!! كه مشخصه براي رسيدن به اهداف شوم خود و همچنين بهره برداري جهانخواران اين لفظ مقدس رو بكار مي برند و براي افراد با بصيرت مشخصه كه اين الفاظ رو بدون اعتقاد و حتي با اكراه مي گن.

البته شديدا توصيه مي كنم كه دوستاني كه به جنايت هاي فجيع و وحشتناك حساسيت دارند اين فيلم رو نبينند. جدا اين توصيه رو دارم. گذاشتن اين لينك فقط براي درك يبشتر قضيه از جانب عزيزانه.

                              جنايت هولناك و خشونت بار تاسوكی

‹‹ادامه دارد››

لینک نوشته
   نشانه هايی از پايان   

نشانه هايي از پايان(1)

در خلال اعصار و قرون. شماري از معلمان روحاني و غيبگويان ، بصيرت خاصي نسبت به آينده پيدا كرده اند. يكي از عميق ترين اين بصيرتها نسبت به آنچه اتفاق خواهد افتاد. 2000 سال پيش ، در دامنه كوهي خارج از اورشليم اعطا شد. گروه كوچكي از حقيقت جويان در گرد معلمشان عيساي ناصري ، جمع شده بودند. سوالي كه از وي پرسيدند، جوابي را در پي داشت كه سالها و قرنها، تا اين زمان كه ما در ان زندگي مي كنيم. ادامه دارد:

«و همانطور كه او ‌‍[عيسي] بر فراز كوه زيتون ها نشست ، حواريون به سوي او آمدند، گفتند: به ما بگو نشانه هاي آمدن تو و پايان دنيا چه خواهد بود؟» (برگرفته از انجيل متي)

عيسي(ع)با شماري از مشخصات جوابشان را داد تا مراقب باشند. (عبارت « پايان دنيا » كه در اينجا به كار رفته به معناي پايان عمر كره زمين نيست    بلكه منظور پايان سلطه غير انساني بشر بر روي كره زمين است). اگر چه بسياري از نشانه هايي كه او داد، قرنها گريبانگير دنيا بوده؛ اما جالب توجه است شدت و كثرت اين نشانه ها اكنون افزايش يافته است:

1- افزايش جنگها

«از جنگها خواهدي شنيدو شايعات جنگها؛ زيرا ملتي عليه ملتي بر خواهد خاست، و مملكتي عليه مملكتي ديگر.» (برگرفته از انجيل متي)

هيچ مقطعي از تاريخ مانند قرن بيستم، شاهد افزايش تعداد جنگها نبوده است. طبق برآورد صليب سرخ جهاني ، بيش از 100 ميليون نفر در جنگهايي كه از آغاز اين قرن به وقوع پيوسته است؛ جان خود را از دست داده اند.

از جنگ جهاني دوم تا كنون، بيش از 150 جنگ عمده و صدها شورش مسلحانه و انقلاب رخ داده است. از پايان جنگ جهاني دوم، ارقام كشته ها در نزاع هاي مسلحانه ، بيش از 23 ميليون نفر است. طبق گزارش واشنگتن پست: « جنگهاي قرن بيستم، جنگهاي تمام عياري عليه جنگجويان و غير نظاميان بوده است در حالي كه در قياس با آن ،جنگهاي وحشيانه قرون پيشين مانند جنگهاي خياباني بوده است،»

                  

بخصوص در همين دوران كنوني ما بنظر مي رسد جهان وارد يك عصر كاملا جنگي شده است و نمي توان پاياني برايش تصور كرد، كه جز با ظهور منجي عالم بشريت اين جنگها قطع نخواهد شد و جهان تا آن موقع روي آرامش را نخواهد ديد و شايعات جنگ هم واقعا در اين روز ها به بيشترين حد خود در تاريخ رسيده است. مثلا همين شايعه جنگ ايران و آمريكا.

«ادامه دارد»

لینک نوشته