آفتاب پشت ابر

   بدون شرح!!   

                           

با تشکر از توجه شما گرامی . اگه نظر بدين ممنون می شم.      

لینک نوشته
   به بهانه دستيابي ايران به چرخه كامل سوخت هسته اي   

 در اين بيست و هفت سال پس از انقلاب پيشرفت هاي قابل توجهي در زمينه هاي مختلف  رخ داده است. اما حتما دقت كرده ايد ، كه  در بعضي زمينه ها كارهاي حيرت آوري صورت گرفته است. به عنوان مثال ما در زمينه صنايع دفاعي قله هاي اين صنعت را فتح كرده ايم. علت اين امر چه مي تواند باشد جز ايمان و خود باوري و اراده وتلاش همچنين مديريت انقلابي اي كه بر اين وزارت خانه هميشه حاكم بوده است. باور كنيد در بيست و هفت سال گذشته اگر در تمامي بخش هاي اجتماعي ، سياسي و اقتصادي ما اين سبك و اين طرز تفكر حاكم بود احتمالا ما الان جزو كشور هاي بسيار پيشرفته دنيا بوديم. هر جا ما ضربه خورديم از ضعف ايمان به فرهنگ و اعتقادات خودي ، عدم خودباوري و اعتماد به نفس در نتيجه تلاش كم براي رسيدن به اهداف بزرگ اين انقلاب  بوده است. دستيابي به چرخه كامل سوخت هسته اي هم ثمره اين تفكر و روش است. بعد از آزمايش سلاح هاي فوق پيشرفته ايران نظير، سريع ترين موشك زير سطحي جهان ، قايق پرنده و ديگر تجهيزات دفاعي فوق مدرن ايران صهيونيستها و آمريكا دچار سرگيجه شديدي شدند و اين سرگيجه با دستيابي كامل ايران به انرژي هسته اي بيشتر شد.

                      

                    

                              

 اين عشق نقاشی هم ما رو ول نمی كنه، چيكار می شه كرد، هر كس يه عشقی داره ديگه. فكر كنم به موضوع مورد اشاره بخوره . اميدوارم كارهای اين حقير رو تحمل و با نظرات ارزشمند خودتون هر چه بيشتر دلگرمم كنيد.موفق و پيروز باشيد.

لینک نوشته
       

اين چند وقت افتادم تو كار طراحي و نقاشي   نمي دونم شايد به خاطر اينه كه فكر مي كنم تصوير براي بينندگان جذاب تر و گويا تره و سريعتر پيام رو منتقل مي كنه . اين تصوير رو من تو تلوزيون ، در يكي از تظاهرات هاي مردمي كشورهاي اسلامي در اعتراض به هتك حرمتبه پيامبر اعظم ديدم، خيلي برام جالب بود، تا اينكه ديروز تصميم گرفتم اون رو براي شما رسم كنم. نظر بدين خوشحال مي شم.

       

               

                                                         

                     

لینک نوشته
   از گل خوردن هاي دولت اصلاحات تا شوت هاي درچارچوب دكتر احمدي نژاد   

تا همين يك سال پيش بود كه دائما اروپايي ها به صورت يك جانبه فشارهاي شديدي را به دستگاه ديپلماسي جمهوري اسلامي وارد مي آوردند و مسئولين سابق دولت جمهوري اسلامي با انفعال روز افزون در برابر اين فشارها طمع غرب را براي امتياز گيري از ايران بيشتر مي كردند. هر روز با يك بهانه مثلا عدم رعايت حقوق بشرو حقوق اقليت هاي مذهبي و قومي در ايران ، عدم آزادي بيان در ايران و ... سعي در امتياز گيري از ايران بخصوص در زمينه مسئله هسته اي مي كردند و مسئولين ديپلماسي ايران فقط نظاره گر بودند و به غير از اعمال انفعالي و حداكثر دفاعي كاملا از كارهاي تهاجمي غافل بودند.

اما با آغاز به كار دولت دكتر محمود احمدي نژاد شاهد يك تكاپوي جديد در دستگاه سياست خارجي كشورمان هستيم و ، و علاوه بر دفاع  بسيار منطقي و عزتمندانه ، حركات تهاجمي بسيار قدرتمندانه و در نوع خود جالب توجه دستگاه سياست خارجي كشورمان به خصوص شخص رياست جمهوري را شاهد هستيم(  در اصطلاح می گويندايران توپ را به زمين غرب انداخت). اكنون ديگر غرب نمي تواند تمام توان و نيروي خود را براي فشار به ايران بسيج كند ، بلكه بايد مقدار زيادي از بودجه و امكانات خود را براي دفاع از خود صرف كند. اين حركات تهاجمي از نوع ايراني آثار ديگري هم دارد كه يكي از آنها اين است كه اروپا، همانطور كه در اين روزها مي بينيم دچار انفعال شديدي شده است و البته در كارهاي تهاجمي خود آن منطق ظاهري و اقتدار قبلي خود را به شدت از دست داده است و اين البته به منافع صهيونيست ها بر مي گردد ، كه با هوشمندي دكتر احمدي نژاد و تيم سياست خارجي ايشان به شدت به خطر افتاده است. ضمنا تصوير بالا را خيلی جدی نگيريد.

لینک نوشته
   انتظار و صهيونيسم   

 

در عصر ما نيز كه يهوديان صهيونيست، خود بر پاي خاسته و با اشغال فلسطين در صدد بر آمده اند حقارت هميشگي قوم يهود را بر افكنند، چيزي از تب و تاب انتظار موعود كاسته نشده است و يهوديان درا نتظار مسيحا لحظه شماري مي كنند.حدود صد سال پيش متفكران يهود گفتند: قوم ما اين همه سال در انتظار مسيحا خواريها را بر خود هموار كرد؛ ولي خبري از وي نيامد.ديگر انتظارمان به سر آمد و كاسه صبرمان لبريز شد .جا دارد كه خود براي پايان دادن به وضع موجود برخيزيم. آنان مكتب صهيونيسم را تاسيس كردندو گفتند بايد خودمان فلسطين را بگيريم. عموم يهوديان مي گفتنداين كار درست نيست، زيرا طبق باور هاي ديني ،تنها مسيحا، مي تواند به چنين كاري اقدام كند. صهيونيستها گفتند ما براي قيام مسيحا پايگاهي در فلسطين درست مي كنيم . قانع نمودن قومي كه قرنها در خيالات واهي به سر برده بود ؛ كاري مشكل بود. اما آنان با صبر و حوصله فراوان، براي اين كار تبليغ كردندو مهاجراني را به فلسطين بردند و پنجاه سال پيش دولت غاصب اسرائيل را در اراضي اشغالي بنياد نهادند. البته هنوز هم اقليتي ناچيز از يهوديان بر اثر دلبستگي شديد به اميد هاي قديم، تشكيل دولت صهيونيستي را مخالف آرمان مسيحايي مي دانند و پيوسته با آن مخالفت كرده، مي گويند بايد به سنت انتظار ادامه داد. سرانجام، سواد اعظم يهوديت صهيونيسم را از جان و دل پذيرفتند و آن را رهگشاي عصر مسيحا دانستند. از اين رو، صهيونيستهاي غاصب فلسطين، علاوه بر دعاهاي مسيحايي مرسوم، در پايان مراسم سالگرد بنيانگزاري رژيم غاصب(پنجاه ماه ايام عبري)، پس از دميدن در شيپور عبادت، اين گونه دعا مي كنند: اراده خداوند.خداي ما چنين باد كه به لطف او شاهد سپيده دم آزادي باشيم و نفخ صور مسيحا گوش ما را نوازش دهد.

برگرفته از كتاب پيشگويی ها و آخر الزمان

لینک نوشته